Paweł Kempa-Dymiński
radca prawny

Doradza od 2011 roku. Doświadczenie zdobywał w renomowanych kancelariach wyspecjalizowanych w obsłudze włoskich przedsiębiorców w Polsce oraz polskich przedsiębiorców działających na rynku włoskim.

Zapewniał wsparcie prawne m.in. jednemu z największych dostawców usług vendingowych, czołowemu producentowi koncentratów spożywczych, dystrybutorom wiodących międzynarodowych marek modowych, sportowych i produktów dla dzieci, jak też jednemu z najbardziej uznanych twórców z zakresu brandingu. Doradzał również licznym innym podmiotom funkcjonującym w otoczeniu biznesowym (fundacjom, stowarzyszeniom i związkom branżowym).

Wspiera klientów w bieżącej działalności (specjalizując się w zakresie prawa umów, spraw korporacyjnych, a także prawa pracy i zatrudnienia), jak i przy realizacji projektów strategicznych (m.in. dotyczących podejmowania działalności w Polsce, nabywania/zbywania spółek, przedsiębiorstw lub istotnych aktywów, w tym niematerialnych, reorganizacji zatrudnienia).

Radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie (numer wpisu: WA-13637).

Linkedin icon