Natalia Wojciechowska – Chałupińska
radczyni prawna

Doradza od 2014 roku. Doświadczenie zdobywała w renomowanych kancelariach adwokackich i radcowskich w Szczecinie oraz we Wrocławiu, a także pracując w dziale prawnym spółki z branży IT.

Prowadzi kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych z branży IT (m.in. dostawcy chmury obliczeniowej, software house’ów oraz międzynarodowej firmy zajmującej się inżynierią oprogramowania). Specjalizuje się w obszarze prawa pracy, praw autorskich, przetwarzania danych osobowych oraz spraw korporacyjnych. Wspiera przedsiębiorców w negocjacjach wszelkich umów zawieranych w toku prowadzonej działalności.

Uczestniczyła w strategicznych projektach m.in. w audytach RODO, w tym w zakresie wdrożenia procedur związanych z ochroną danych osobowych. Wspierała przedsiębiorców zagranicznych w rozpoczęciu działalności na terytorium Polski (kompleksowe doradztwo w zakresie strategii, modelu jej prowadzenia, a następnie przygotowanie pełnej dokumentacji, w tym także z zakresu prawa pracy).

Radczyni prawna wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu (numer wpisu: WR-3771).

Linkedin icon