Grzegorz Leśniewski

partner, adwokat

+48 531 871 707

O mnie

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, ochronie danych osobowych, e-commerce, cloud computingu, własności intelektualnej, prawie gospodarczym oraz M&A. Aktywnie wspiera klientów w prowadzeniu negocjacji.

Autor licznych publikacji z zakresu ochrony danych osobowych, w tym współautor książek („Ochrona danych osobowych w działach kadr zgodnie z RODO”, „Ochrona danych osobowych w dziale IT” i „Ochrona danych osobowych w działach kadr. Odpowiedzi na 370 najtrudniejszych pytań”, wydawnictwo PRESSCOM). Prelegent na licznych konferencjach branżowych.

Kierował realizacją licznych procesów przekształceniowych, połączeniowych i restrukturyzacyjnych, a także negocjacjami w procesach kupna/sprzedaży spółek. Aktywnie wspiera klientów w roli Inspektora Ochrony Danych. W przeszłości zawodowo związany z jedną z największych firm prawniczych w Polsce, gdzie pełnił funkcję managera zarządzającego warszawskim biurem spółki i odpowiadał za rozwój praktyk prawa nowych technologii (TMT) oraz M&A.

Doradza również w języku angielskim.

Po pracy

Prywatnie większość wolnego czasu spędza na treningach sztuk walki (czarny pas Taekwondo ITF, jest również instruktorem i sędzią tej dyscypliny), muzykowaniu, podróżowaniu, a także żeglowaniu.

Pozostali eksperci

));?>

Natalia Wojciechowska-Chałupińska

radczyni prawna

Więcej

Mateusz Borkiewicz

partner, adwokat

Więcej

Jacek Cieśliński

Radca prawny

Więcej

Marta Czeladzka

radczyni prawna

Więcej

Urszula Ilnicka-Karaban

radczyni prawna

Więcej

Paweł Kempa-Dymiński

Radca prawny

Więcej

Marta Maliszewska

adwokatka

Więcej

Jakub Pacan

doradca podatkowy

Więcej

Kontakt

Leśniewski Borkiewicz & Partners S.K.A.
Podwale 83/11, 50-414 Wrocław

Masz pytania? zobacz telefon+48 663 683 888
zobacz e-mail

Hej, Userze
czy jesteś już w newsletterze?

    Zobacz jak przetwarzamy Twoje dane osobowe tutaj